העולם של ארין


אודות ארין

אודות AERIN BEAUTY

AERIN Beauty הוא מותג בישום יוקרתי המשקף את הסגנון האופייני והלא מתאמץ, החוש האסתטי והמורשת של מייסדת המותג, ארין לאודר. המותג משקף את נשיותה של ארין, הכבוד שהיא רוחשת למסורת, אהבתה לפרחים, אומנות ונסיעות, ואת ההיסטוריה שלה כיוצרת בשמים.AERIN Beauty מאפשר לנשים לחבק את נשיותן ויופיין עם מלתחת בשמים מוקפדת, ותווי ורדים לא מתאמצים שהופכים להיות חלק בלתי נפרד מהאישה שלובשת אותם.

קולקציית הבשמים של AERIN היא מלתחת ניחוחות מודרנית שיוצרת חוויה שונה בכל ניחוח. כל אחד מהבשמים נוצר מהמרכיבים המשובחים ביותר בשילובים ייחודיים.

 

אודות AERIN

AERIN הוא מותג לייף סטייל יוקרתי, בין-לאומי השואב השראה מסגנונה הייחודי של ארין לאודר, מייסדת המותג. כמותג המבוסס על האמונה שחיים יפים צריכים להיות נטולי מאמץ, AERIN מפתחת קולקציה מוקפדת לעולמות הביוטי, אביזרי האופנה ועיצוב הבית. סגנון החיים של ארין עצמה, שוחרת אומנות, נסיעות ואופנה, הוא מקור ההשראה של המותג. קלאסי, אך תמיד עם טוויסט מודרני, כל פריט של AERIN נוצר כדי להפוך את החיים ליפים יותר, עם תחושת קלילות ועידון.

ארין לאודר היא בוגרת בית הספר לתקשורת ע"ש אננברג באוניברסיטת פנסילבניה. היא התחילה את הקריירה שלה באסתי לאודר ב-1992 ומילאה תפקידים שונים בחברה, ביניהם סמנכ"לית בכירה ומנהלת קריאטיבית. היא ממשיכה לכהן כמנהלת הסגנון והתדמית של אסתי לאודר.

נוצר בהשראת מרוקו

בואי לגלות את TANGIER VANILLE

שאלות ותשובות עם Aerin

בואי לגלות את TANGIER VANILLE

ליצור בשמים

תווי בשמים:
מלתחת הניחוחות של AERIN
Top