בניית דור של מנהיגות אשר מגדירים מחדש מנהיגות

"זו התמדה. זו הרוח הקטנה המסוימת הזו שמחייבת אותך להמשיך בדיוק כאשר אתה הכי עייף. זו האיכות הזו שמאלצת אותך להתמיד, למצוא את המסלול סביב חומת האבן."
– Estée Lauder


המשימה שלנו

המותג שלנו מגדיר מחדש מנהיגות כבר מעל ל- 75 שנים. זה התחיל עם המייסדת שלנו, גברת אסתי לאודר, שאתגרה את תעשיית היופי בתקופה שבה רק מעט נשים עבדו מחוץ לבית, ועוד הרבה פחות נשים זכו לפתוח עסקים. אסתי תמיד האמינה בכוחן של נשים ועודדה אותן, כפי שאמרה, “תהיי מודעת לאפשרויות האינסופיות שלך.” המורשת שלה מראה מה אישה אחת בעלת חזון מסוגלת להשיג.

למרות שהמייסדת שלנו הייתה אחת מאלו שסללו את הדרך לנשים מנהיגות ברחבי העולם, הסטריאוטיפים וההטיות במנהיגות עדיין משאירים נשים בנחיתות משמעותית, וההשלכות מגיעות הרבה מעבר למה שנתפס. באמצעות מחקר עולמי קנייני שכלל מעל 5,700 נשים וגברים, גילינו ש-3 התכונות המובילות שאנשים ברחבי העולם כמהים אליהן במנהיג הן: יושרה, מסירות ואמינות - יכולות שאינן משוייכות למגדר זה או אחר. אנו רואים באלה מקבילות של ימינו לכוח המניע של אסתי עצמה, והם ממשיכים לשמש כליבת המותג שלנו.

מדוע שוויון במנהיגות חשוב כל כך?

אנחנו יודעות שלנשים יש את מה שצריך כדי להיות מנהיגות - והנתונים הגלובליים מצביעים גם הם על כך. זו הסיבה שבאמצעות קרן המנהיגות של אסתי לאודר, אנו עוזרים לשכתב את הנרטיב של מנהיגות: לא רק באמצעות הסברה, אלא גם באמצעות חוויית הכשרת מנהיגות סוחפת שמטרתה לעזור לנשים לזהות עצמן כמנהיגות.

מה אנחנו עושים

המשימה של קרן המנהיגות של אסתי לאודר היא להגדיר מחדש מנהיגות על ידי תמיכה בדור חדש של מנהיגות ולהציב אתגר מול
הסטריאוטיפים המגדריים הקיימים בציפיות הקיימות כיום ממנהיגים ומנהיגות. מאמצי הקרן מתמקדים בשלוש מוקדי פעולה מרכזיים:

קידום

לשנות את השיח הקיים אודות מנהיגות ולהציב אתגר
בפני התפיסות הקיימות של מה זה אומר להיות מנהיג

חניכה ויצירת קהילות

לטפח קהילות תומכות המבטיחות
את התקדמותן של נשים

חוויות מנהיגות סוחפות

לסייע לנשים מכל תחומי החיים
לזהות עצמן כמנהיגותפרטים נוספים על השותפות שלנו עם Vital Voices

Top