יוצאת לבלות

going_out_panel_1_img
All-Night Glam
בדיוק כמו השמלה השחורה הקטנה שלך, לפעמים את זקוקה למראה שיתאים לכל אירוע.
1. עור פנים

המשיכי עם מייק-אפ Advanced Night Repair Serum. הכיני את עורך עם הסרום מסדרת למראה עור מושלם, נטול ברק, שיישאר לאורך כל הלילה. הוסיפי נגיעה של Double Wear Stay-in-Place Makeupבגוון
Sensuous Rose Pure Color Envy Blush סומק

2. עיניים

צרי מראה עין חתולית קלאסי עם אייליינר Little Black Liner. השתמשי בצד העבה לאורך קו הריסים ובצד הדק לשרטוט הכנף. המשיכי עם מסקרה Sumptuous Extreme Mascara למראה ריסים דרמטי.

3. שפתיים

הניחי את שפתון Pure Color Envy LipstickבגווןRouge Excess , לקבלת גוון עוצמתי במשיחה אחת בלבד. ליצירת מראה שפתיים מלאות, תחמי את השפתיים עם עפרון השפתיים Double Wear Stay-in-Place Lip Pencil בגוון Red.

4. טאץ' אחרון

הרגישי רומנטית וחסרת דאגות עם הבושם Beautiful Belle או דה פרפיום - תערובת של ליצ'י, מימוזה, עלי כותרת של ורדים, פריחת תפוז, גרדניה ומאסק מרציפן.

going_out_panel_2_img
Starlit Rose
לעתים מורדת, לעתים נשית – מראה לא מתאמץ עם טוויסט לערב.
1. עור

הכיני את עורך עם הסרום מסדרת
Advanced Night Repair.התכונני לסלפי המושלם עם מייקאפ
Double Wear Light Soft Matte.
הניחי את סומק Pure Color Envy בגוון Sensuous Rose או Rebel Rose על תפוחי הלחיים.

2. עיניים

צרי מראה עיניים מעושן. הניחי את גוון #4, Defiant Nude, מפלטת צלליות חמישה גוונים Pure Color Envy על כל שטח העפעף.
מרחי את עיפרון העיניים Double Wear בגוון Onyx וטשטשי אותו על קו הריסים העליון והתחתון.
המשיכי עם גוון #5 מפלטת הצלליות על הקפל ולאורך קו הריסים. סיימי עם מסקרה
Pure Color Envy Lash Multi Effects.

3. שפתיים

החליקי על השפתיים את הגוון הנמכר ביותר Rebellious Rose
מסדרת Pure Color Envy בגימור לפי בחירתך: קרמי, מאט-נוזלי, גלוס – או את כל השלושה!

4. טאץ' אחרון

הרגישי רומנטית וחסרת דאגות עם הבושם Beautiful Belle או דה פרפיום - תערובת של ליצ'י, מימוזה, עלי כותרת של ורדים, פריחת תפוז, גרדניה ומאסק מרציפן.

going_out_panel_3_img
Sultry Nights
עיניים לוהטות למראה נועז.
1. עור

הכיני את עורך עם הסרום מסדרתAdvanced Night Repair Serum.. הניחי את המייקאפ פודרה Double Wear Stay-in-Place Matte Powder Foundation ולאחריו את הסומק Pure Color Envy Blush בגוון Brazen Bronze לאורך עצמות הלחיים, להצללה עדינה.

2. עיניים

טשטשי את עפרון העיניים Double Wear בגוון Onyx לאורך העפעף העליון. הניחיPure Color Envy ShadowPaint בגוון Midnight Fury, מזגי כלפי מעלה והחוצה בעזרת מברשת צלליות רכה. תחמי עם עיפרון עיניים את קו הריסים העליון והתחתון, ולאחר מכן מזגי בעזרת מברשת צלליות. בעזרת מברשת אייליינר, עברי לאורך קו הריסים עם גוון ShadowPaint. סיימי עם מסקרה Sumptuous Extreme.

3. שפתיים

צרי מראה שפתיים נועז עם שפתון Pure Color Envy– אזני את המראה עם גוון Insatiable Ivory, או צרי מראה דרמטי עם Insolent Plum.

4. טאץ' אחרון

השלימי א המראה עם הניחוח הקיצי Bronze Goddess Eau de Parfum, תערובת חושנית, שטופת שמש של ברגמוט, אמבר חם ווניל, בשילוב קוקוס קרמי.

going_out_panel_4_img
Midnight Sun
מראה שזוף טבעי ולוהט המדגיש את הזוהר הטבעי שלך.
1. עור

הכיני את העורך לאיפור עם סרום מסדרת Advanced Night Repair. הסווי, האירי והצלילי עם הקונסילר Double Wear Radiant. החדש. המשיכי עם הברונזר Bronze Goddess Powder Bronzer.

2. עיניים

תחמי וטשטשי את קו הריסים עם עפרון העיניים Double Wear בגוון Coffee. הניחי את גוון #5, Fiery Saffron , מפלטת צלליות חמישה גוונים Pure Color Envy בעזרת מברשת רכה על כל שטח העפעף ועל הקפל. מעל, הניחי את גוון #3. הניחי את גוון #5 מתחת לקו הריסים למראה לוהט, והמשיכי עם נגיעה של Pure Color Envy ShadowPaint בגוון Wicked Peach בזוויות הפנימיות של העיניים. סיימי עם מסקרה Sumptuous Extreme.

3. שפתיים

הניחי את השפתון החדש Pure Color Envy Kissable Lip Shine בגוון Kiss Meאו Electric Blonde על שפתון הניוד המושלם שלך - אנחנו אוהבים את Pure Color Envyבגוון Insatiable Ivory או Discreet

4. טאץ' אחרון

זהו קיץ אינסופי עם הבושם המקורי והאהוב Bronze Goddess Eau Fraîcheהמכיל תווים של ברגמוט, ענבר חמים, וניל וקוקוס קרמי.

Top