עולמה של ארין


אודות Aerin

אודות AERIN BEAUTY

AERIN הוא מותג בישום ויופי יוקרתי השואב השראה מחתימת הסטייל הבלתי מתאמץ, הראייה האסתטית והמורשת של המייסדת, ארין לאודר. המותג מנציח את נשיותה של ארין, אמונתה במסורת, תשוקתה לפרחים, אומנות, טיולים וההיסטוריה שלה ביצירת בשמים. מותג היופי AERIN מאפשר לנשים לאמץ נשיות ויופי באמצעות מלתחת בשמים ותמציות ורדים, בלתי מתאמצים והופכים לאישיים עבור כל אחת, באופן מיוחד.

קולקציית הבשמים AERIN הינה מלתחה מודרנית המספקת מפלט לחוויה שונה עם כל ניחוח. כל ניחוח הופק תוך שימוש במרכיבים האיכותיים ביותר עם השראה שונה וייחודית להם. לקולקציית הורדים נבחרו בקפידה מוצרים לאמבט ולגוף המכילים תמציות פרחים מיוחדות.

 

אודות AERIN

AERIN הוא מותג לייף סטייל יוקרתי השואב את השראתו מחתימת הסטייל של ארין לאודר, מייסדת המותג. מתוך האמונה שעולם היופי צריך להיות נטול מאמץ המותג יצר קוקלציות יופי, אביזרי אופנה ועיצוב הבית. התשוקה לאומנות, טיולים חובקי עולם, אופנה ועיצוב; החיים של ארין היוו את הבסיס למהות המותג. קלאסי עם השראה מודרנית, כל פריט נוצר כדי להפוך את החיים ליפים יותר, עם תחושה של קלילות ועדינות.

בוגרת בית הספר לתקשורת באוניברסיטת אננברג, פנסילבניה, התחילה את דרכה בחברת Estée Lauder בשנת 1992 והחזיקה במספר תפקידי ניהול בכירים בין היתר כסגן נשיא בכירה ומנהלת קריאייטיב. כיום היא שומרת על תפקידה כמנהלת סגנון וארט בחברה.

Top