יופי: בחירת העורכת

נועדו לתהילה

עם היצע כה גדול של מוצרי אסתי לאודר קשה להחליט מי מהם מועדף עליך. לא שזה אי פעם מנע מאיתנו לבדוק אותם. הנה המוצרים שאהבנו החודש

דמייני לעצמך את המצב הבא: מהרגע שקמת הקדשת זמן ניכר לשגרת איפור מדויקת להפליא שתאפשר לך לצאת מהבית ולעבור את היום ללא תיקונים, דאגות ממצב האיפור או טרדות אחרות. אבל הנה הגיע אחר הצהריים ואת מתבוננת במראה, רק כדי להיווכח שהמייקאפ שלך החל לנדוד מאזורי הפנים שבהם הוא אמור להישאר.

במקום להתרגז ולהתחיל הכל מהתחלה, מצאנו את התשובה בפריימר! וגם יש לנו שתי נוסחאות מוצלחות במיוחד עבורך. ה-Mattifier וה-Illuminator. מאחר ולא כולן צריכות אותו דבר או שואפות להשיג את אותו מראה, הפריימרים האלה מיועדים להעניק גימור מסוים לסוגי עור ספציפיים ושניהם מספקים מרקם שמוכן להצטלם לסלפי בכל רגע ונשאר במצב זה כל היום וגם אל תוך הלילה.

אם את נאבקת בעור שמנוני, ה-Mattifier Shine Control Perfecting Primer + Finisher ייחלץ לעזרתך. המרקם הקטיפתי שלו מאחד את גוון העור ומותיר את הפנים במראה מאט חלק המספק בד ציור מושלם למייק-אפ. מאידך, אם כל מה שאת מחפשת הוא זוהר, קחי את ה-Illuminator Radiant Perfecting Primer + Finisher שיפיח חיים בעור עמום ויעניק לו זוהר מואר מבפנים. ובתור בונוס: שתי הפורמולות עובדות גם מעל המייק-אפ כתכשיר גימור לעור להסוואת פגמים או לחידוד ההיילייט שלך באמצע היום.

תמו הימים שבהם היית צריכה להתחיל הכל מהתחלה אחרי שכבר יצאת מהבית. הפריימר הוא שלב קל במיוחד להוספה אחרי שגרת הטיפוח ולפני האיפור והוא יבטיח שהמראה שלך יישאר חד ונקי מבלי להתחשב באתגרים שייקרו בדרכך במשך היום.

Shop the Story

Top