סגנון חיים: מוכנים, היכון, קיץ

שעת אימון

כחלק מסדרת ההכנות לקיץ, גורו עיצוב הגוף סימון דה לה רו מעניקה לנו קורס מזורז במשטר הכולל תזונה נכונה ופעילות גופנית.

ב-2010, אחרי 18 שנים כרקדנית מקצועית שאימנה ופיסלה את גופה בהתאם לתביעות הבמה, סימון דה לה רו חוותה התגלות: "עבדתי עם שחקנית על סט הצילומים תוך שימוש במגוון טכניקות מתקדמות לפיסול הגוף. כאשר ראיתי את השינוי שהגוף שלה עבר, חשבתי לעצמי כמה אני נהנית לאמן אנשים אחרים ולעבוד אחד על אחד." לה רו, ילידת בריטניה שגדלה באוסטרליה, החליטה באותו רגע לנצל את הידע והניסיון שלה כדי להראות לאנשים אחרים שאפשר להשיג גוף מעוצב ומחוטב "מבלי ללכת לחדר כושר ולהשתעמם." Body By Simone, סטודיו הכושר שלה הממוקם בבריטניה ובאוסטרליה, משלב פילאטיס, עבודה עם בר, צעדי ריקוד אירובי ותרגילי חיזוק, בשיעור אחד עתיר אנרגיה. הסטודיו נולד זמן קצר אחרי אותה התגלות ועד מהרה הפך ליעד מבוקש לכל מי שרוצה אימון שמכסה הכל. "בעצם אני מיישמת את אותם כללים כמו לצאת למועדון עם החברות שלך, רק בלי האלכוהול, הסיגריות והגברים שמתחילים איתך," צוחקת לה רו ומוסיפה: "מדובר בנשים שמאמנות נשים כך שהאווירה ממש שמחה." מחברת הלהיט המבוקש 8-Week Total Body Makeover העניקה ל-Estée Stories שישה טיפים לעצב את גופך לקראת עונת החופים המתקרבת.

ניתורים כמו זיקוקים: "הניתורים מעלים את הדופק. זהו המרכיב האירובי של האימון."

1

להציב יעדים קטנים

"אני מאמינה שזה לא משנה איזה סוג של אימון את עושה כל עוד את עושה משהו במקום לרבוץ על הספה! לעלות במדרגות במקום במעלית. לקנות דלגית ולקפוץ בחצר עם הילדים. ללכת לסופר במקום לנסוע באוטו. גם 10 דקות זה משהו!"


2

לבטל את המינוי בחדר הכושר

"כל התרגילים בשיעורים שלי ניתנים לביצוע ללא ציוד מיוחד. את רק צריכה למצוא חתיכת רצפה בבית שתוכלי להניח עליה שטיח. בשביל תרגילי העיצוב אנחנו משתמשים במשקלות של קילו עד קילו וחצי, בגומיית התנגדות ובכדור פיזיו - כולם מוצרים שאת יכולה לקנות בחנות הספורט הקרובה. יש לנו שירות של הזרמת הסרטונים של Body By Simone ויש גם הרבה אפליקציות מקוונות שמאפשרות לך להתאמן בבית ללא הקבוצה. האמת, לא נשארו לך תירוצים!"

פשיטת רגל לאחור: " זהו תרגיל ייצוב שמחזק את שרירי מיתר הברך (המסטרינגס), הישבן ואת שריר הירך הארבע-ראשי."

3

להתחייב

"אם את רוצה לשנות את הגוף שלך, את צריכה להתחייב. כשאני עובדת עם שחקניות או לקוחות המתכוננות לחתונה שלהן, או נשים שרוצות להוריד את המשקל העודף מההיריון, אני אומרת להן: תבואו לעתים קרובות ותראו את השינוי יותר מהר."


הרמת רגל בעמידת שש: "תרגיל שמתמקד בפלג הגוף התחתון ומפעיל את שרירי מיתר הירך, הישבן ושריר הירך הארבע-ראשי."

4

לנהל רישום של מה שאת אוכלת

"למרות שאני בכושר, אני יכולה להגיד שגוף [שנראה טוב] הוא תוצאה של 20% תרגילים ו-80% התזונה. אין טעם להתאמן שעה ואז לרדת על פיצה. חשוב לדעת מה את מכניסה לגוף. הגוף שלי מגיב טוב לחלבונים ולכן אני מקפידה על דיאטת פלאו - ללא מוצרי חלב וללא גלוטן ואני משתדלת לא לאכול הרבה סוכר. הרעיון הכללי הוא לאכול ארוחות קטנות ותכופות. יומן אוכל מטיל עליך את האחריות, כי הוא מראה לך אם לא אכלת ארוחת בוקר אלא רק ארוחת צהריים קלה והרעבת את כל המערכת במשך שש שעות. יומן אוכל מאפשר לך לזהות את דפוסי האכילה שלך."


5

להוריד דבר אחד בכל פעם

"אין טעם לאמץ דיאטה בלתי אפשרית מהיום הראשון ולהוריד את כל מה שאת אוהבת מהתפריט. מדי שבוע הורידי דבר נוסף: קפאין בשבוע הראשון, אלכוהול בשני וכן הלאה, כדי שתתרגלי בהדרגה לאכילה יותר בריאה. אם תכניסי את עצמך ליותר מדי לחץ תמצאי את עצמך בבולמוס אכילה."


כיפוף צדי: "תרגיל שעובד על כל הגוף עם התמקדות בזרועות ובחזה."

6

לישון יותר

"חשוב מאוד לישון הרבה ומספיק. בזמן השינה הגוף מתקן את עצמו והשינה טובה גם להפחתת משקל, דבר שהרבה אנשים שוכחים. עדיף ללכת לישון לפני חצות. זכרי את אפקט הדומינו: אם את ישנה פחות מדי את שותה יותר קפה, מה שאומר יותר חלב וסוכר וגם קרואסון ליד!"


רכשי לפי הסיפור

Top