סגנון חיים: לחיות טוב

מה אומרות שפתייך

תאמיני או לא, אבל שפתייך ייחודיות בדיוק כמו טביעת האצבע שלך, וחותמת הצבע שנשיקתך מותירה מספרת רבות על אישיותך.

הפה שלך אומר הרבה דברים (אנו מקווים שרובם נעימים). לדברי ג'ילי אדי, מומחית לשפתיים (lipsologist), צורת השפתיים שלך - ובמיוחד חותמת השפתון שהיא מותירה, חושפת רבות אודותייך. ליפסולוגיה היא המדע והאמנות של קריאת חותמת הצבע של השפתיים בכדי לאמוד את מאפייני האישיות על סמך הגודל, הצורה, המיקום, הקווים, הסימנים והעצימות של חותמת השפתיים של כל אדם. במהלך קריירה של יותר מ-20 שנה, אדי ניתחה אלפי חותמות שפתיים. היא סבורה שהתמקדות בתחום הצר הזה יכולה לגלות לנו רבות על האישיות.

יצירת חותמת צבע של השפתיים קלה כמו למשוח שפתון. עם שפתון Pure Color Envy Hi-Lustre החדש שלנו, הנשיקה שלך תבהיק למרחוק. זו הסיבה ש-Estée Stories פנו לאדי כדי שתזהה עבורנו את המאפיינים העיקריים שאליהם יש לשים לב כאשר אנו קוראים את השפתיים של עצמנו. כל מה שאת צריכה לעשות הוא למשוח את הגוון האהוב עליך וללחוץ את שפתייך על גבי פיסת נייר. (עשי זאת פעמיים כדי שיהיו לך שתי חותמות ברורות וזכרי לחזור ולמשוח את השפתון לפני הפעם השנייה). המסע לגילוי עצמי מתחיל עכשיו. חותמת השפתיים שלך עשויה להתאים לתכונות האופי המפורטות מטה. זכרי שכל התכונות האלו הן חלק ממה שהופך אותה לפתית השלג הייחודי שאת ושאין עוד אחת כמוך.

הפינות

מתעקלות כלפי מעלה + סגורות
פינות שפתיים כאלו מעידות שאת אדם שמח מטבעו, אופטימיסטית ומורגלת שהדברים מסתדרים כפי שאת רוצה. במלים אחרות, התמודדות עם שינויים גדולים לא באה לך בקלות. אינך אוהבת שמאיצים בך לקבל החלטה. את מעדיפה לשקול את ההשלכות בקצב שלך אבל תמיד רואה את האופק הוורוד שם במרחק.

ישרות + פתוחות
את עושה כמיטב יכולתך להיות ממוקדת ולטפל בכל מה שטעון טיפול. את מעדיפה ללכת עם הזרם ולא לזעזע את הספינה יותר מדי. עם זאת, פינות השפתיים הפתוחות מעידות שאת מוכנה לשינוי - ככל שהרווח רחב יותר, כך את מוכנה יותר ליישם שינויים מהירים ולמלא בהם תפקיד פעיל.


קשת קופידון

שטוחה עד בינונית
העיקול דמוי ה-V במרכז השפה העליונה קרוי קשת קופידון, אך הוא אינו בולט אצל כולם באותה מידה. אם קשת הקופידון שלך ברורה לעין בחותמת הליפסטיק על הנייר, הרי שיש לך מזג יציב, את אוהבת לשתף פעולה ובעלת אופי מגוון. מאפיינים אלה מאפשרים לך לגשר ולשאת ולתת היטב, לראות את שני צידי המטבע ולמצוא פתרונות שבהם כל הצדדים יוצאים נשכרים. יש לך גם את היכולת הייחודית לגרום לכולם להרגיש שאת דואגת לאינטרסים שלהם.

ללא קשת קופידון
את לא אוהבת שיגידו לך מה לעשות. את שמחה לעזור לזולת אבל כדאי שאנשים הזקוקים לעזרתך יספרו לך מה בדיוק הם צריכים, יפרטו את המועד האחרון וישאירו לך את העבודה. את מסוגלת למצוא את הדרך הטובה ביותר לבצע משימה נתונה, ולעשות זאת במועד, אין ספק בכך. אבל כאשר מישהו מתערב ומתחיל לנהל לך את העבודה, את מאוד לא מרוצה.


צורות

מלבן / ריבוע
שתי הצורות האלו מעידות שכמו עץ הניצב במקומו בשלווה, גם שורשייך נעוצים עמוק ולא קל לזעזע אותך. המשמעות היא שיש לך אמונות מוצקות ואת מודעת לגבולותיך. את האדם שעליו כולם סומכים, בין אם במשפחה או בין חברים. אותך מכבדים בגלל יכולתך להנחות, להבהיר ולתת כיוון.

משולש
בשתי מלים, את שחקני צוות. את היא זאת שיש לה את האומץ, אבל לא זאת שזוכה בתהילה. עם זאת, יש לך את היכולת לחולל קסמים מאחורי הקלעים ואת היכולת הייחודית לזהות ולטפח את העוצמות והכישרונות של האחרים בצוות, להעניק השראה לסובבים אותך, לשאוף יותר רחוק ולהשיג את יעדיהם.


רכשי לפי הסיפור

Top