יופי: מידע פנימי

שגרת טיפוח לילית

השראה

עוד בסדרת המפגשים שלנו עם אמני איפור היא רובין בלאק, צלמת ובלוגרית הכותבת את הבלוג Beauty is Boring. בווידאו עם רובין נדגים את שגרת הטיפוח האולטימטיבית לשעות הלילה. זוהי הדרך היפה ביותר להתכונן לשינה.


לא פשוט למצוא את שגרת הטיפוח המושלמת. קרם לחות אחד מרגיש כבד מדי ואחר קל מדי. יש צורך במידה רבה של ניסוי וטעייה לפני שמוצאים את הקרם "שמרגיש נכון". בנוסף, מאחר ואפשר להוסיף לשגרת הטיפוח כל כך הרבה תכשירים - מסיכות לכל מצב של העור, שמנים, סרומים, תחליבים וטונרים - אין זה פלא שלפעמים אנו מרגישות חסרות כיוון.

למרבה המזל, יש לנו את רובין בלאק - אמנית איפור, צלמת ו"משוגעת לטיפוח העור" כפי שהיא מעידה על עצמה. רובין, שכותבת את הבלוג Beauty is Boring, התגייסה לעזור לנו. אחרי שנים רבות על הסטים של הפקות אופנה חשובות, תצוגות אופנה ואירועי שטיח אדום, היא מכירה ממקור ראשון את המרכיבים האידיאליים שמשתלבים היטב לעור נהדר. כמובן שהיא גם משתמשת באיפור לשיפור התוצאה, אבל כולנו יודעות שאבן הפינה למראה ללא דופי הוא העור שמתחת והטיפוח שאנו מעניקות לו. זו הסיבה שביקשנו מבלאק לפשט בשבילנו את האפשרויות לרמה של כמה צעדים חיוניים שצריך לעשות כל לילה, החל מהלילה, כדי להציב את העור על הדרך הנכונה להיות במיטבו.

צפו בשגרת הטיפוח הזאת וחזרו אלינו לבדוק סרטונים חדשים שיעלו בחודשים הקרובים. למידע נוסף על בלאק ועבודתה, היכנסו ל-beautyisboring.com

Shop the Story

Top