השראה: שיחה עם ארין

החופשה המושלמת

ארין לאודר משוחחת איתנו על טיולים, יופי והשראה. הכירי את Mediterranean Honeysuckle הניחוח האחרון בקולקציית הבישום היוקרתית של AERIN.

השראה

מה מושך אותך לים התיכון?
התרבות הים-תיכונית חוגגת את החיים, דבר שאני מאוד מעריכה ואוהבת.
אני באופן תמידי בנסיעות וטיולים, גדלתי בניו-יורק לתוך העסק המשפחתי. רק המחשבה או הריח של הים-התיכון מאפשר לי להרגיש נינוחה ורגועה. הוא מעלה בי מחשבות על ארוחות צהריים לצד הים. אז אני נוהגת לבקש שם אחת לשנה.

אני חושבת שיש שם איזון נפלא בין בריחה מושלמת, תרבות, ים ושמש ותמיד יש אלמנט של הפתעה. זה כיף. אני בן-אדם שאוהב ויזואליות, אז אני נהנית לבחון את הסטייל של המקומיים ולגלות חנויות חדשות, מסעדות ומקומות לטייל בהם. אני חושבת שבים-התיכון יש היסטוריה עשירה שמיד מעניין לגלות.

מהם היעדים המועדפים עלייך?
אני חושבת שרצועת החוף של איטליה היא נפלאה בזכות המראה הבלתי מתאמץ שבה. מראה קליל, חמים. המקומיים מסבירי פנים. האוכל טעים. אני נהנית לשהות במלון Sirenuse בעיר פוסטינו ובמלון Il Pellicano בפורטו ארקולה. העצה שלי עבור כל מי שמבקר בים-היכון היא לחיות כמו המקומיים. אל תעשו יותר מדי תוכניות. תגלו ערים, תסתובבו ותרגשו את כל החושים. תאכלו ארוחת צהריים מאוחרת, תלגמו מכוס רוזה ותשכשכו את הרגליים במי הים.

השיער שלי הוא לחלוטין שיער חוף- אני יוצאת מהמים ומברישה. אני תמיד לוקחת איתי את המברשת הקטנה [AERIN] אז אני יכולה לשחות ולתת לשיער שלי להתייבש ברוח, בקלילות ולרעננות. לאיפור, אני מאוד טבעית. אני אוהבת את הברונזר שלנו, באלם לשפתיים, מסקרה וגלוס טבעי בגוון שפתיים. כמובן שאת הבושם Mediterranean Honeysuckle ששאבתי את ההשראה ליצירתו מדרום צרפת.

כיצד הים-התיכון היווה את ההשראה ליצירת הבושם החדש?
הרעיון של ים-התיכון היה ההשראה לבושם. היה לזה ניחוח ירקרק ממרכיב הבורגון דה קסיס, ולאחר מכן מתיקות מהיערה, העומק שלו הוא ניחוח אשכולית, שמן ברגמוט, שמן מנדרין. זה מרגיש בדיוק כמו שיוצאים מהמים ומריחים את הסביבה. זה מרגיש מרענן.

אני תמיד אוהבת להוסיף ניחוח פרחוני בבשמים שלי מהסיבה שזה נותן אפקט עוצמתי למצב הרוח וומשפיע על הזיכרון. Honeysuckle זהו פרח עדין ונשי הגדל בים-התיכון. כשאני מריחה אותו אני ישר חוזרת במחשבות שלי לחמימות לצד הים.

זה באמת מרגיש כאילו רק יצאת מהמים והרחת את הסביבה. מרגיש רענן.

את בחרת 4 בלוגריות מרחבי העולם כדי שיפיצו את הבשורה על הבושם החדש. מה את אוהבת בעבודה שלהן?
כן, אנחנו עובדים עם לוסי וויליאמס מהבלוג Fashion Me זניתה וויטינגטון מאוסטרליה, אוליביה טבאות מצרפת, וג'ולי סריננה מהבלוג Sincerely Jules מארה""ב. אני חושבת שזה מאוד מעניין שיש להן רגישות יפה למרות שהן ממקומות שונים בעולם, על חופשה והשראה. יש נשיות נפלאה בעבודה שלהן.

לסיום, מה היית רוצה שאנשים ייקחו ויחוו מהניחוח Mediterranean Honeysuckle?
Mediterranean Honeysuckle מאפשר לך לחוות מסע, בין אם פיסי או מנטלי, ואני חושבת שזה מה שכיף בקונספט הכללי. יצרנו עולם שלם סביב הקונספט הזה. הוא מגדיר את ניחוח הבריחה המושלמת. בשונה מבשמים אחרים בעבר, הניחוח הזה מאפשר לך לחלום על חופשה. זה כמו חופשה בבקבוק.

ספרי לנו על החופשה שלך MyPerfectEscape#

רכשי לפי הסיפור

Top