יופי: הרגע שלך

Multi-Masking

תשדרגי את שגרת הטיפוח שלך לרמה חדשה על ידי התאמה אישית עם התמקדות בחלקים שונים של הפנים ובעזרת המסכות הנכונות.

מידה אחת לא מתאימה לכולן. אחרי הכל, העובדה שאנו חלק מתעשיית היופי אומרת שאנחנו יכולות לבדוק, לנסות ולערוך ניסיונות עד שיימאס לנו. ואכן, הצוות של Estée Stories ערני תמיד לדרכים חדשות לערבב ולשלב, בין אם זה האיפור שלנו, הבושם שלנו או התכשירים לעור. זו הסיבה שאנו מרוצות ממגמת ה-Multi-Masking החדשה, אשר כשמה כן היא - מסכות שונות לשימוש על חלקים שונים של הפנים, על מנת לתת מענה לצרכים מגוונים של העור.

מה שעושה את שגרת הטיפוח הזו עוד יותר מדהימה היא העובדה שהיא מסוגלת לספק טיפול נקודתי, אפקטיבי, לחלקים נרחבים של העור ולעשות זאת בו-זמנית. נניח שהסנטר וקו הלסת שלך מועדים לפצעונים. משחי פורמולה מטהרת ומנקה רעלים כגון Clear Difference Purifying Exfoliating Mask באזור המסוים הזה. או ייתכן שתרצי תכשיר אחר עבור האזורים היבשים יותר מטבעם של הלחיים. בהם תוכלי לטפל עם הנוסחה המועשרת והמעניקה זוהר לעורך Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Mask Boost. ולסיום, התמודדי עם הנקבוביות ואזור ה-T השמנוני עם מסכת חימר קלילה כגון NightWear Plus 3-Minute Detox Mask שתסייע לשקם את הזוהר והאזורים בהם העור התעמעם.

זה לא רק חוסך עבורך זמן, אלא גם מסייע לקולקציית המסיכות שיש לך במגירה (את יכולה להודות- בטוח יש לך כמה נסתרות שכבר שכחת מהן) להיות שימושיות ואפילו להחזיק מעמד לקצת יותר זמן. הכיני קוקטייל חדש בכל פעם שעור הפנים שלך מאותת לך. וכמובן שאין צורך להגיד, הפנים שלך מזמינות תמונת סלפי באינסטגרם.

רכשי לפי הסיפור

Top