יופי: רגע לעצמך

איפור מונוכרומטי

טרנד האיפור הזה יהפוך את חייך להרבה יותר פשוטים. כל מה שאת צריכה הוא גוון אחד שאת אוהבת במיוחד.

חלק מהכיף של באיפור הוא ההמשחק והאפשרויות הרבות שהוא מציע לנו: עיניים, לחיים ושפתיים יכולות להבזיק במגוון צבעי הקשת (וגם הגבות נכנסות למשחק בזמן האחרון). אבל אחת לכמה זמן מצטרפת מגמה הדוגלת ביופי מאופק: שפתיים קלאסיות אדומות. איפור "ללא איפור בכלל". עיניים חתוליות מחודדות. התוספת החדשה ביותר לרשימה היא איפור מונוכרומטי.

אז את יכולה לאפסן את פלטות הצבעים שלך, להתמקד במשפחת הגוונים שאת אוהבת וללכת עליה בגדול. את יכולה להחליט להיות מונוכרומטית בגווני ניוד, גווני חום, ורודים או אפרסקיים. כאן צבענו מחוץ לקווים עם גוונים קיציים של לבנדר עם נגיעות ורודות. התחילי במריחה פזורה של Pure Color Envy Defining EyeShadow בגוון Fearless Petal ו-Infamous Orchid. מזגי את שני הגוונים יחדיו מקו הריסים לכיוון עצם הגבה והוסיפי עוד קצת מתחת לקו הריסים התחתון. עכשיו, משחי סומק Pure Color Envy Sculpting Blush בגוון Electric Pink על תפוחי הלחיים כשאת סוחפת את הצבע כלפי הרקות, כדי להעניק לעצמך סומק אינטנסיבי יותר (במצב רוח הרפתקני המיוחד אפשר אפילו להפגיש את הסומק עם צללית העיניים בקצה החיצוני של הגבה).

השלימי את המראה עם שפתיים מוכתמות, כמו מסוכריה על מקל. משחי עם האצבעות Genuine Glow Blushing Crème for Lips and Cheeks בגוון Peachy Keen על כל השפתיים. לאחר מכן משחי את PPure Color Envy Matte Lipstick בגוון Neon Azalea בדיוק במרכז תוך שאת דוחפת את הצבע פנימה בעזרת האצבע. התוצאה הסופית היא מראה ורוד יפהפה שהוא הכל מלבד סתמי.

התוצאה הסופית היא מראה יפה-בוורוד, שזה הכל חוץ מ-רגיל

רכשי לפי הסיפור

Top