יופי: מידע פנימי

Lipstick Envy

השראה

אנחנו משתפות פעולה עם אמנית האיפור,
הצלמת והבלוגרית רובין בלאק מ-Beauty is Boring
במטרה להראות לכן כיצד להשתמש בכל המוצרים הקלאסיים
והאהובים בדרכים חדשות ומפתיעות.

ללא ספק, מבחר השפתונים העצום הפך אותנו למפונקות. קולקציית הקאלט המועדפת עלינו, Pure Color Envy כוללת לא פחות מ-130 גוונים בשישה גימורים שונים. ולמרות שכולנו אוהבות לחשוב שאנחנו ג'אנקיות של איפור עם מחסן עצום של גוונים המאפשרים לעבור ממראה למראה, גם משוגעות הצבע המושבעות יודו שבסופו של דבר, לא פשוט להתמודד עם כל כך הרבה גוונים.

זו הסיבה שגייסנו לעזרתנו את אמנית האיפור רובין בלאק שתעשה קצת סדר באפשרויות - מבוהק עד מאט, שזיף עד אפרסמון - ותסייע לנו לאתר את הגוונים והגימורים האיקוניים ביותר שמגיע להם מקום של קבע בקולקציה האישית של כל אחת מאיתנו.

אם טרם היכרתן את החגיגה הויזואלית שמתרחשת בבלוג של בלאק, Beauty is Boring, תתכוננו למנות גדושות של השראה. אחרי יותר מעשור על הסט באינספור הפקות אופנה, מסעות פרסום, תצוגות אופנה ועוד, בלאק - אמנית איפור מקצועית בהכשרתה, הרגישה צורך להרחיק לכת מעבר לתפקידה כמנהלת הצילום ולהעלות על הכתב ובתמונות את הטיפים שלה.

הכל התחיל כפרויקט צדדי כאשר הדוגמניות שעובדות עם בלאק ביקשו ממנה לתת דרור ליצירתיות שלה בעת שהיא מאפרת אותן. היא הזמינה אותן לסטודיו מאולתר שהקימה בביתה ואיפרה אותן בהתאם לפנטזיות הפרועות ביותר שעלו בדמיונה, תוך שהיא מתעדת את התהליך במצלמת פולרויד.

כתיבת הבלוג התרחשה במקרה אחרי שבלאק העלתה לאינטרנט ולאינסטגרם את התמונות שצילמה בכתובת _2beautyisboring. עד מהרה היא גילתה שהמעריצות צובאות על ההשטאג ותובעות עוד תמונות. בלאק החלה להעלות לאתר שלה סרטוני הדרכה, את התמונות הטובות ביותר וזרם כמעט בלתי פוסק של רעיונות והשראה. אין זה מפתיע שהיא זכתה בתואר ה-Beauty Innovator של Refinery29 על עבודתה, אשר בניגוד לשמו של הבלוג, היא הכל חוץ ממשעממת.

וזה מביא אותנו בחזרה ל-130 הגוונים של שפתון Pure Color Envy. הסרטון הזה הוא רק הראשון בסדרה של סרטונים שיצרנו עם בלאק, אשר כל אחד מהם נועד להצית מחדש את התשוקה שלכן לחזור ולהשתמש גם במוצרים היומיומיים. כי אחרי הכל,מה זה יופי אם לא השראה?

אם הרגשתן שהסרטון הזה אכן מעניק לכן השראה, הנה רשימת הקניות של הגוונים הנכונים:

חזרו אלינו לסרטונים נוספים שיעלו לאתר בחודשים הבאים. למידע נוסף על בלאק ועבודתה, בקרו ב-beautyisboring.com

Shop the Story

Top