יופי: מידע פנימי

בפנים רעננות

ה-Double Wear Nude Cushion Stick החדש שלנו מספק טוויסט אמיתי למייק-אפ. בלוגרית היופי מריאנה יואיט משתמשת בו למראה הקיץ שלה. ה-Double Wear Nude Cushion Stick החדש שלנו מספק טוויסט אמיתי למייק-אפ. בלוגרית היופי מריאנה יואיט משתמשת בו למראה הקיץ שלה.

שהייתי נערה, נהגתי להסתובב בקרבת הבית עם מצלמת וידיאו ולראיין אנשים,"" מתוודה מריאנה יואיט. נשמע אולי קצת פולשני, אבל מגישת הטלוויזיה שהפכה לבלוגרית יופי מסבירה, ""תמיד אהבתי לשתף דברים. ככה אני מטבעי."" אתר האינטרנט שלה, הנושא את השם ההולם Life With Me, משקף במדויק את הנטייה הזו. ואכן, בכל פוסט משתפת יואיט עם הקוראים שלה את כל מה שהיא אוהבת, מהקונסילר המועדף עד לסודות המאבק בג'ט לג.

אך כאשר מדובר באחד האתגרים האישיים השכיחים ביותר אצל נשים - מציאת הדרך הנכונה לשימוש במייק-אפ, כולנו היינו להוטות לגלות מה יואיט יכולה ללמד אותנו. ביקשנו ממנה לערוך 'נסיעת מבחן' עם המייק-אפ החדשני ביותר שלנו, Double Wear Nude Cushion Stick והיא שלפה מראה קיצי, נטול מאמץ שאהבנו כל כך עד שהיינו מוכנות לאמץ אותו לכל עונות השנה.

יואיט משתמשת ב-Double Wear Nude Cushion Stick יחד עם Bronze Goddess Powder Bronzer, SuperNoir Shadow & Liner ו-Double Wear Stay-in-Place Lip Pencil בכדי ליצור מראה נהדר ליומיום אבל גם בסיס אידיאלי לאירועים מיוחדים. "אני אוהבת את המראה משום שהוא כה רב תכליתי - אפשר ללבוש אותו מבוקר עד ערב ואולי רק להדגיש קצת את הגבות או להוסיף צללית.


באשר למייק-אפ, הוא שוכן עכשיו לבטח בתיק האיפור של יואיט. "מאוד נוח שיש לי בתיק מוצרים בסיסיים שאני משתמשת בהם כל השנה, מבלי להתחשב בעונה," היא אומרת. "Double Wear Nude קליל מאוד ולכן מושלם גם לחום הקיץ, ועם זאת, הפורמולה שלו מצוינת לכל ימות השנה."

רכשי לפי הסיפור

Top