יופי: בחירת העורכת

הישארי זוהרת

עם מבחר גדול כל כך של מוצרים
קשה לתת עדיפות לתכשירים ספציפיים. אבל זה לא מונע מאיתנו לנסות.
הנה התכשירים שאהבנו החודש.

נ נראה שחובבות טיפוח ויופי יסכימו תמיד להתנסות בגוון ניוד נוסף, מה שנוגד את האינטואיציה, שהרי ניתן היה לחשוב שמכורות לטיפוח וליופי ישתוקקו לפיצוצים של צבע. עם זאת, משהו באלגנטיות המעודנת של פלטת גווני ניוד לעיניים גורם לכולן לרצות מהם עוד ועוד.

את התגלית המשמעותית הזאת בתעשיית הטיפוח והיופי בחרנו לנצל כשעבדנו עם ויקטור הנאו, מאפר מקצועי ובעל שם עולמי, על יצירת פלטת צלליות הניוד המקיפה ביותר שלנו לעיניים. הנאו, שמכנה את גוני הניוד בשם "Golden Nudes" ("גוני ניוד זהובים"), מסביר כי בחר לפלטה כל גוון ניוד שהתאהב בו אי-פעם ומייעץ, "בין שאתן מעוניינות להדגיש את צורת העיניים שלכן בשכבה אחידה של צבע ובין שאתן רוצות להגדיר אותה במספר רב של גוונים, זאת הפלטה הוורסטילית האולטימטיבית בעבורכן."

הנה הטיפים של הנאו לניצול מרבי של הפלטה:

1. היעזרו בשלושת הצבעים בצדה השמאלי של הפלטה (Fierce Safari 2, Defiant Nude 2 ו-Fiery Saffron 3) להדגשת העין ולהארתה. החליקו שכבה דקה לרוחב העפעף, קפל העין והזווית הפנימית של העין והעין תזכה במראה מודגש ומואר.

2. כשאתן מעוניינות להגדיר את העין, פנו לשלושת הגוונים בצד הימני של הפלטה. השתמשו ב-Rebel Metal 2 על העפעף, ב-Fierce Sable בקפל העין וב-Defiant Nude 5 כדי להעמיק ולטשטש הכל יחד למראה מפוסל טבעי.

 

"The Golden Nudes" היא רק אחת משש פלטות המרכיבות קולקציה במהדורה מוגבלת. שלוש פלטות מיועדות לאיפור העיניים ושלוש לאיפור השפתיים. אז הקפידו לערבב את הגוונים, לשלב ביניהם ולשחק עם כולם.

Shop the Story

Top